راهنمای حذف عبارت Demo Version هنگام چاپ

 

در صورتی که هنگام چاپ و یا گرفتن خروجی از گزارش ها و نامه ها در هر یک از نرم افزارها ، عبارت انگلیسی  Demo Version در پس زمینه و یا کنار برگه نمایش داده می شود، مراحل زیر را دنبال کنید.

توجه : در صورتی که از نسخه تحت شبکه هر یک از نرم افزارها استفاده می کنید این مراحل باید روی کامپیوتر سرور و همه کلاینت ها به صورت جداگانه انجام گیرد.

1. در صورتی که برنامه در حال اجرا است، از نرم افزار خارج شده و آن را ببندید.

2. فایل زیر را دانلود و از حالت فشرده خارج نمایید، سپس وارد پوشه FastReport شده ، مطابق شکل روی فایل Patch.bat کلیک راست کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب نمایید.

 

 

3. در صورتی که مطابق شکل زیر، عدد 1 را در قسمت مشخص شده مشاهده کردید، عملیات حذف عبارت Demo Version با موفقیت انجام شده است.

 

4. در صورتی که همچنان با اجرای فایل مذکور عدد 1 را مشاهده نمی کنید، باید عملیات بالا را در حالت Safe Mode (حالت امن) ویندوز انجام دهید.

برای ورود به حالت Safe Mode در ویندوز، بلافاصله بعد از روشن کردن کامپیوتر مرتبا کلید F8 صفحه کلید را بزنید تا صفحه انتخاب حالت شروع ویندوز برای شما نمایش داده شود که اولین گزینه آن عبارت Safe Mode است. (شکل زیر)

 

5. گزینه Safe Mode را انتخاب کرده و کلید Enter را فشار دهید تا ویندوز در حالت امن اجرا شود.

6. پس از بالا آمدن ویندوز مراحل 1 تا 3 را انجام دهید و بعد از پایان کار کامپیوتر خود را ریستارت کرده و برنامه را اجرا کنید.

 

دیدگاه ها بسته شده است