نرم افزار ثبت اطلاعات و بایگانی اسناد و مدارک هیاتها و باشگاههای ورزشی رزمی

نرم افزاری منحصر به فرد جهت ثبت و بایگانی اطلاعات هیات ها، فدراسیون ها و باشگاه های رزمی. با داشتن امکانات کاربردی جهت ذخیره و چاپ اسناد و مدارک و بایگانی اطلاعات فردی و گروهی افراد. دارای محیطی زیبا و کاربرپسند.

 

با استفاده از این نرم افزار می توان اطلاعات مختلف افراد شامل: اطلاعات شناسنامه ای، سوابق و مدارک داوری، مربیگری و قهرمانی، اطلاعات تماس و آدرسی افراد مختلف را ذخیره نمود. برای مشاهده لیست همه گزینه های اطلاعاتی قابل ثبت در نرم افزار به قسمت امکانات کلی نرم افزار در ذیل همین صفحه مراجعه فرمایید.

 

لازم به ذکر است که این نرم افزار با انجام تغییرات جزئی جهت سایر هیت ها و باشگاه های ورزشی نیز قابل استفاده است.

 

پس از ثبت اطلاعات هر فرد در برنامه، امکان بایگانی و پیوست کردن اسناد و مدارک مربوط به افراد به تعداد نامحدود با امکان اتصال به اسکنر و اسکن کردن تصویر سند در محیط برنامه نیز وجود دارد.

 

از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار می توان به جستجوی پیشرفته ی براساس اطلاعات مختلف ثبت شده (شامل نام، نام خانوادگی و …)، درجه مربیگری، درجه داوری، درجه فنی و سایر اطلاعات افراد به صورت ترکیبی اشاره نمود.

 

امکانات خاص نرم افزار:

 

نرم افزار ثبت اطلاعات افراد دارای بخش های مشخصات فردی، اطلاعات تکمیلی، اطلاعات مربیگری، اطلاعت داوری، اطلاعات فنی(دان- خان) و سوابق قهرمانی است که در ادامه به تعدادی از گزینه های ورودی اشاره می کنیم:

 • مشخصات فردی: نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، شماره ملی، محل تولد، تحصیلات، جنسیت و … .

 

 • اطلاعات تکمیلی: نام سازمان، ساختار سازمانی (هیات، انجمن و…)، تلفن منزل و محل کار، پست الکترونیک، استان، سمت و … .

 

 • اطلاعات مربیگری و داوری: درجه(درجه 3، درجه 2 و …) ، رشته، تاریخ صدور و شماره صادره.

 

 • اطلاعات فنی: درجه(دان- خان) ، رشته، تاریخ صدور و شماره صادره.

 

 • سوابق قهرمانی: رشته، سطح مسابقات، عنوان کسب شده، تاریخ و مکان برگزاری.

 

ابزاری های ویرایش، حذف، اسناد و مدارک، چاپ پرونده، چاپ لیست و تغییر گروه نیز از جمله گزینه های کاربردی این نرم افزار است.

 

امکانات کلی نرم افزار:

 

 • امکان بایگانی و ذخیره تصویر اسناد و مدارک هر فرد به تعداد نامحدود با قابلیت اتصال و دریافت تصویر سند از اسکنر در محیط برنامه

 

 •  امکان تعریف گروه به تعداد نامحدود و گروه بندی افراد

 

 •  امکان جستجوی پیشرفته و فیلتر کردن اطلاعات ثبت شده بر اساس موارد اطلاعاتی مختلف

 

 •  امکان جستجو در بین تمامی اطلاعات ثبت شده و یا اطلاعات مربوط به یک گروه خاص

 

 •  امکان چاپ پرونده اطلاعات ثبت شده هر یک از افراد

 

 •  امکان انتخاب گزینه های اطلاعاتی قابل نمایش در برنامه

 

 •  امکان پشتیبان گیری و تهیه فایل پشتیبان از کلیه اطلاعات ثبت شده در نرم افزار جهت بازگردانی اطلاعات برنامه در مواقع ضروری

 

 


تصاویری از محیط نرم افزار:

 

فدر

 رمز ورود :  ۱۱۱۱

 

 

برای نصب برنامه و کلیه برنامه های موردنیاز از قبیل اس کیو ال سرور ، دات نت فریموورک و … فقط کافی است ستاپ اصلی برنامه اجرا شود تا عملیات نصب آغاز شده و کلیه نیازمندیهای مربوطه به صورت خودکار نصب شوند و نیازی به اجرای جداگانه سایر برنامه ها نیست.

 

توجه داشته باشید جهت نصب صحیح نیازمندیهای برنامه از قرار دادن فایل ستاپ برنامه داخل پوشه های دارای نام فارسی خودداری فرمایید.

 
با توجه به اینکه برای اجرای صحیح برنامه نیاز به نصب اس کیو ال سرور می باشد که با اجرای ستاپ برنامه به صورت اتوماتیک انجام می شود ، در صورتیکه برای اولین بار است که اقدام به نصب برنامه می کنید، بسته به سرعت و قدرت سیستم شما ممکن است نصب برنامه مدتی طول بکشد که طبیعی می باشد.

 

در صورتی که در صفحه ورود به برنامه ، پس از وارد کردن رمز برنامه با خطا روبرو شدید ، به راهنمای رفع خطای اتصال به اس کیو ال سرور موجود در پوشه Help در بسته دانلود شده مراجعه فرمایید

 

نرم افزار هیات رزمی فدراسیون ورزشی باشگاه های ورزشی باشگاه دانلود نرم افزار هیات رزمی دانلود نرم افزار فدراسیون دانلود نزم افزار باشگاه های ورزشی رزم رزمی کار  اطلاعات مربیگری اطلاعات داوری سوابق قهرمانی رشته دان خان بین مسابقات سطح مسابقات تورنمنت اسیایی ملی استانی عنوان کسب شده مدال طلا نقره برنز نرم افزار ثبت اطلاعات بایگانی اسناد مدارک ثبت ساختار سازمانی سازماندهی ثبت مشخصات درجه مربیگری درجه داوری