لیست قیمت

 

عنوان نرم افزارتک کاربرهتحت شبکه
دبیرخانه و صدور نامه اداری350/000 تومان600/000 تومان
ثبت اطلاعات و بایگانی اسناد و مدارک پرسنل300/000 تومان500/000 تومان
ثبت اطلاعات و بایگانی اسناد و مدارک افراد300/000 تومان500/000 تومان
دفتر راهنما100/000 تومانندارد
با توجه به پرسش برخی از کاربران محترم در خصوص تفاوت نسخه تک کاربره و تحت شبکه نرم افزارها به اطلاع می رساند که نسخه تک کاربره و تحت شبکه از لحاظ امکانات تفاوتی با یکدیگر نداشته و فقط از نظر نوع نصب و راه اندازی و تعداد کامپیوترهای استفاده کننده از برنامه متفاوت هستند.
در حالت تک کاربره نرم افزار به صورت ساده روی یک رایانه نصب شده و فقط بر روی همان کامپیوتر قابل استفاده می باشد. در صورتی که در نسخه تحت شبکه نرم افزار روی دو یا چند رایانه که با یکدیگر شبکه هستند نصب شده و به صورت اشتراکی توسط همه سیستمها استفاده می گردد.
در حالت تحت شبکه یک کامپیوتر به عنوان سرور در نظر گرفته شده و نسخه سرور برنامه بر روی آن نصب می شود و سایر کامپیوترها به عنوان  کلاینت نسخه کلاینت را نصب و با اتصال به سرور از برنامه استفاده می نمایند.
نسخه تحت شبکه شامل نسخه تک کاربره نیز بوده و در صورت خرید نسخه تحت شبکه نیازی به پرداخت هزینه جداگانه بابت نسخه تک کاربره نمی باشد.
همچنین جهت استفاده از نسخه تحت شبکه نیاز به تجهیزات اختصاصی شبکه ، کامپیوتر سرور اختصاصی  و یا نصب سیستم عامل اختصاصی سرور نبوده و در صورتی که کامپیوترهای مورد نظر همگی به یک مودم اینترنت متصل باشند، با استفاده از یک رایانه معمولی به عنوان سرور و نصب هر نسخه دلخواه از سیستم عامل ویندوز بر روی آن امکان استفاده از نسخه تحت شبکه وجود دارد.

قیمت هزینه مبلغ هزینه فعالسازی پول وجه پرداخت میزان هزینه قیمت برنامه هزینه نرم افزار