سوالات متداول

سوالات متداول

1آیا نرم افزارها نسخه دمو دارن که قبل از خریداری بتونیم نصب کنیم و نرم افزار رو بررسی کنیم تا اگه امکانات برنامه رو پسندیدم بعدش خریداری کنیم؟
بله نرم افزارها نسخه دمو یا آزمایشی دارن. همه نرم افزارهایی که روی سایت هستند نسخه کامل هستند ولی امکان استفاده آزمایشی از اونها تا یه مدت خاص وجود داره. شما میتونید نرم افزار مدنظرتون رو دانلود و نصب کنید و بنا به نوع نرم افزار تا مدتی از امکانات کامل نرم افزار استفاده کنید. بعد از اتمام مدت آزمایشی اگه از نرم افزار راضی بودید میتونید شماره سریال و کد فعالسازی اون نرم افزار رو بخرید و توی برنامه وارد کنید تا نرم افزار براتون نامحدود بشه. اطلاعاتی هم که موقع استفاده آزمایشی وارد برنامه کردید محفوظه و پس از فعالسازی قابل استفاده است.
2آیا این هزینه که بابت خرید نرم افزار ها پرداخت می کنیم برای مدت محدود مثلا یک سال هست و یا دائمیه؟
شماره سریال و کد فعالسازی که برای نرم افزارها دریافت می کنید دائمی هست و روی همون سیستم میتونید هر چند بار استفاده کنید و نیازی به تمدید سالانه نداره
3آیا نرم افزارها دارای پشتیبانی هستند ؟ اگه مشکلی برای نرم افزار ما پیش بیاد، چطور اون رو برطرف می کنید؟
بله همه نرم افزارها از تاریخ خرید دارای یک سال پشتیبانی رایگان هستند. اگه مشکلی براتون پیش بیاد با استفاده از نرم افزاری مختلفی که جهت اتصال از راه دوروجود دارند مثلا Any Desk، به سیستم شما وصل میشیم و مشکل رو برطرف می کنیم. البته باید سیستم شما به اینترنت متصل باشه
4در صورتی که ویندوز رو عوض کنیم ، آیا کد فعالسازی عوض میشه و باید مجددا باید کد فعالسازی بگیریم ؟
خیر با نصب مجدد ویندوز کد فعالسازی عوض نمیشه. پس از نصب مجدد ویندوز برنامه رو مجددا نصب می کنید و با همون کد فعالسازی که از ما خریداری کردید برنامه مجددا فعال و قابل استفاده میشه.
5اگه ویندوز رو عوض کنیم اطلاعات برنامه از بین میره یا میشه اطلاعات رو نگهداری کنیم؟
همه نرم افزارها دارای قابلیت پشتیبان گیری از اطلاعات برنامه هستند. با استفاده از این قابلیت شما از اطلاعات برنامه یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. بعد از نصب ویندوز میتونید اطلاعات نسخه پشتیبان رو مجددا وارد برنامه کنید تا همه اطلاعات شما برگرده.
6فرق نسخه تک کاربره و تحت شبکه چیه ؟
از لحاظ امکانات هیچ فرقی با هم ندارند و تفاوتشون مربوط به تعداد کامپیوترهایی هست که از برنامه استفاده می کنند و نحوه ارتباط اونها با همدیگه.نسخه تک کاربره روی یک سیستم نصب و استفاده میشهاما نسخه تحت شبکه رو چند تا سیستم که از طریق شبکه با یکدیگه ارتباط دارن نصب و استفاده میشه.توی نسخه تحت شبکه اطلاعات برنامه برای همه افرادی که از برنامه استفاده می کنند مشترکه. یعنی اگه یه نفر توی یک سیستم اطلاعاتی رو وارد برنامه کنه روی کامپیوترهای دیگه هم قابل مشاهده و دسترسی هست. البته مدیر سیستم میتونه کاربرها رو محدود کنه و براشون مجوز تعیین کنه که فقط به اطلاعات خاصی دسترسی داشته باشن
7آیا امکان داره که ما الآن نسخه تک کاربره رو خریداری کنیم و استفاده کنیم و در آینده به نسخه تحت شبکه ارتقا بدیم؟ اگه بخواهیم ارتقا بدیم باید نرم افزار رو از نو خریداری کنیم؟
بله امکان داره شما میتونید نسخه تک کاربره رو استفاده کنید و هر وقت خواستید به نسخه تحت شبکه ارتقا بدید. برای ارتقا به نسخه تحت شبکه نیازی به خریداری مجدد نرم افزار نیست، بلکه اختلاف قیمت نسخه تک کاربره و تحت شبکه رو باید پرداخت کنید.
8آیا برای استفاده از نسخه تحت شبکه حتما باید کامپیوترهامون با همدیگه شبکه باشن؟
بله نیازه که سیستمها با یکدیگه ارتباط شبکه ای داشته باشند.البته در نظر داشته باشید که اگه توی محل کارتون مودم اینترنت با سیم یا مودم وایرلس دارید و سیستمهایی که می خواهید از برنامه استفاده کنند از طریق یک مودم به اینترنت وصل شدن ، این مودم کامپیوترها رو به صورت اتوماتیک با یکدیگه شبکه کرده و میتونید نسخه تحت شبکه برنامه موردنظرتون رو نصب و استفاده کنید و نیاز به تجهیزات اضافه دیگری ندارید
9آیا امکان دارد که در نرم افزار ثبت اطلاعات افراد و یا ثبت اطلاعات پرسنل ، نام فیلدها را بر اساس نیاز ما تغییر دهید و یا فیلدهای مورد نیاز ما را به نرم افزار اضافه نمایید؟ و یا اینکه امکانات درخواستی ما را به نرم افزار اضافه نمایید؟
انجام هر گونه سفارشی سازی و اضافه کردن امکانات اختصاصی از قبیل تغییر نام فیلدهای نرم افزار ، اضافه کردن فیلد جدید، حذف یا جابجا کردن فیلدهای موجود و ... در نرم افزارهای فوق و سایر نرم افزارها امکانپذیر نیست.