راهنمای فعالسازی محصولات

 

کلیه محصولات موجود در سایت نسخه کامل می باشند. در عین حال  همه نرم افزارها قابلیت استفاده به صورت نسخه آزمایشی را دارا می باشند. با استفاده از این قابلیت شما می توانید نرم افزار مورد نظر خود را دانلود ، نصب و برای یک دوره آزمایشی از امکانات کامل نرم افزار استفاده نموده و نرم افزار را ارزیابی کنید. پس از اتمام مدت زمان استفاده آزمایشی، در صورت رضایت از عملکرد و امکانات برنامه ، نسبت به فعالسازی برنامه اقدام نمایید.
 توجه : کلیه اطلاعاتی که قبل از فعالسازی وارد برنامه شده محفوظ بوده و پس از فعالسازی ، بدون هیچگونه تغییری قابل استفاده می باشند.

 

پس از اتمام مدت زمان استفاده آزمایشی از محصولات ، جهت فعالسازی مراحل زیر را دنبال نمایید:

 

  • هزینه فعالسازی نرم افزار را از طریق پرداخت آنلاین و یا واریز به یکی از شماره کارتهای درج شده در پایین همین صفحه واریز نمایید.
    جهت اطلاع از هزینه فعالسازی نرم افزارها تماس بگیرید
  • نرم افزار را روی کامپیوتر خود اجرا نموده وارد قسمت فعالسازی برنامه شده و شناسه سخت افزار نمایش داده شده در کادر مربوطه را یادداشت نمایید.
  • اطلاعات پرداخت هزینه و شناسه سخت افزار برنامه را به همراه مشخصات خود ( شامل نام مجموعه یا سازمان ، نام فرد ، نام شهر ، َشماره همراه و آدرس ایمیل ) برای ما ارسال نموده تا پس از ثبت اطلاعات شما در سامانه پشتیبانی مشتریان ،  شماره سریال و کد فعالسازی برنامه از طریق ایمیل برای شما ارسال گردد.

 

شماره کارتهای بانکی

 

 شماره کارت صاحب حساب
Ansar6273-8110-3918-0440مهدی رحمتی پور
mellat6104-3379-0293-2126مهدی رحمتی پور