فعالسازی محصولات

جهت پرداخت هزینه و دریافت شماره سریال و کد فعالسازی هر یک از نرم افزارها ، به یکی از روشهای زیر اقدام نمایید:

 

 روش اول : پرداخت آنلاین

نرم افزار را روی کامپیوتری که قرار است از برنامه استفاده کند نصب و اجرا نموده، وارد قسمت فعالسازی برنامه شده و شناسه سخت افزار نمایش داده شده در کادر مربوطه را یادداشت نمایید.

در منوی اصلی سایت گزینه  پرداخت آنلاین  را انتخاب کرده و اطلاعات موردنیاز را به همراه هزینه فعالسازی و شناسه سخت افزاری که در مرحله قبل یادداشت نمودید در فرم مربوطه وارد کرده و دکمه پرداخت را بزنید تا به سایت بانک وصل شده و از طریق کارتهای عضو شتاب به صورت آنلاین هزینه فعالسازی نرم افزار را پرداخت نمایید.

در صورت موفقیت آمیز بودن عملیات پرداخت، شناسه تراکنش برای شما نمایش داده خواهد شد که رسید پرداخت شما بوده و لازم است جهت پیگیری های بعدی یادداشت گردد.

پس از پرداخت درصورتی که اطلاعات درخواستی و مبلغ را به درستی وارد کرده باشید، نیاز به برقراری تماس و یا اطلاع رسانی از جانب شما نبوده و طی مدت زمان کوتاهی پس از پرداخت، شماره سریال و کد فعالسازی نرم افزار موردنظر به آدرس ایمیلی که در فرم پرداخت ثبت کرده اید ارسال خواهد شد.

 

یادآوری:

  • با توجه به اینکه در فرم پرداخت آنلاین، مبلغ توسط خود کاربر وارد می شود لطفا قبل از پرداخت با مراجعه به منوی لیست قیمت از مبلغ قابل پرداخت جهت نرم افزار مورد نظر خود اطمینان حاصل نموده و مبلغ صحیح را وارد نمایید.

 

 

 روش دوم : کارت به کارت

هزینه نرم افزار مورد نظر خود را از طریق کارت به کارت به یکی از شماره کارتهای درج شده در ذیل همین صفحه واریز نمایید. (جهت مشاهده مبلغ قابل پرداخت جهت فعالسازی هر یک از نرم افزارها به منوی  لیست قیمت  مراجعه نمایید.)

نرم افزار را روی کامپیوتری که قرار است از برنامه استفاده کند نصب و اجرا نموده، وارد قسمت فعالسازی برنامه شده و شناسه سخت افزار نمایش داده شده در کادر مربوطه را یادداشت نمایید.

اطلاعات پرداخت خود شامل مبلغ پرداختی، کد رهگیری بانک و تاریخ پرداخت را به همراه اطلاعات درخواستی زیر از طریق یکی از راههای ارتباطی که در صفحه تماس با ما ذکر شده است برای ما ارسال نموده تا پس از ثبت اطلاعات شما در سامانه پشتیبانی مشتریان، شماره سریال و کد فعالسازی برنامه از طریق ایمیل برای شما ارسال گردد.

اطلاعات مورد نیاز جهت فعالسازی :

  • اطلاعات پرداخت (مبلغ پرداختی، کد رهگیری بانک، تاریخ پرداخت)
  • نام مجموعه یا سازمان
  • نام فرد
  • شهر محل فعالیت
  • شماره تماس
  • آدرس ایمیل
  • شناسه سخت افزار برنامه

 

 

بانکشماره کارتصاحب حساب
ملت2126 ـ 0293 ـ 3379 ـ 6104مهدی رحمتی پور
انصار0440 ـ 3918 ـ 8110 ـ 6273مهدی رحمتی پور